Бліцмасаж Д.В. Керні
Loading

Бліцмасаж Д.В. Керні

За роботою, справами, проблемами нам зажди бракує часу для свого здоров'я. Пропонований комплекс не вима­гає багато часу. Всього за 1 хвилину він звільнить вас від постійно накопичуваної втоми.
1. Швидко потріть пальці рук один об другий.
2. Тепер швидко потріть розігрітими теплими пальцями щоки вгору-вниз 5 секунд.
3. Побарабаньте пальцями по маківці голови.
4. Зберіть пальці у розслаблений кулак. Тричі енергійно погладьте внутрішню і зовнішню сторону передпліччя.
5. Тричі обережно натисніть на щитовидну залозу (ниж­че кадика) великим та вказівним пальцями.
6. На шиї знайдіть сонну артерію, обережно натисніть пальцями з одного боку, порахуйте до 5. Відпустіть, дихай­те глибоко. Тепер те саме з другого боку.
7. Великим пальцем нащупайте впадину біля основи черепа (в місці з'єднання голови з хребтом). Натисніть, по­рахуйте до 3, відпустіть. Повторіть 3 рази.
8. Масаж рефлексогенних зон ніг: а) стисніть кінчик ве­ликого пальця, потім подушечку великого пальця. Якщо помітите болючу точку, розітріть її до припинення болю; б) міцно захопіть великим та вказівним пальцями Ахіллове сухожилля, стисніть його та відпустіть. Повторіть по 3 рази на кожній нозі; в) швидко потріть верх ступні рукою (або, що більш зручно, п'ятою другої ноги).
9. Розкритою долонею поляскайте ногу спереду, збоку і ззаду від ступні до паху (якщо у вас немає варикозного розширення вен).
Якщо через 60 секунд ви відчули, що у вас по тілу розли­вається приємне тепло, - мети досягнуто: всього за 60 секунд ви включили основні системи організму на повну потужність.


Поддержите likar.uz.ua
Выберите сумму платежа
  грн/месяц

Тегі: