Апендицит
Loading

АпендицитАпендицит - це запалення апендикса, черво­подібного відростка сліпої кишки. Апендицит трап­ляється у будь-якому віці, але частіше у молодих

Якщо його не лікувати, то запалений апендикс може про­рватись, викликати серйозну хворобу, навіть смерть. Більшість смертельних випадків від апендициту стається внаслідок пізнього звернення по лікарську допомогу, оскільки перші симптоми розцінюються як розлади шлунку або запор.
Приступ апендициту часто починається болем навколо пупка, відмічається також нудота, блювота.
Через кілька годин більможе перейти в нижню частину живо­та, вниз направо. Сильний біль виникає не одразу. У більшості
випадків він наростає поступово, посилюючись при зміні поло­ження тіла або при ходінні. Температура або залишається нор­мальною, або трохи підвищується. Запор - звичайне явище, причому саме його часто вважають причиною болю. У дітей до­волі часто апендицит може виникнути на фоні проносу.
Апендицит лікується тільки оперативно - видаляється червоподібний відросток. Тому при сильних або тривалих болях у животі слід звернутися до лікаря.

Медики радять
Ні в якому разі не приймайте проносне, не робіть клізм це може спричинити розрив відростка. Не прикладайте до живота нічого теплого - це тільки посилить запальний процес. Не вжи­вайте знеболювального - це може ускладнити діагностику.

Можна прикладати холод.
А взагалі, чим швидше ви Потрапите на операційний стіл, тим безпечнішою буде операція, тим більша гарантія уникнення серйозних ускладнень.


Поддержите likar.uz.ua
Выберите сумму платежа
  грн/месяц

Тегі: