Токсикоманія
Loading

Токсикоманія

Токсикоманія - це нездоланна тяга до вдихання випарів різноманітних розчинників та інших хімічних сполук, які діють на нервову систему подібно до алкоголю або наркотиків. Частіше зустрічається серед дітей та підлітків

Токсикоманія досить часто стає причиною нещасних ви­падків, галюцинацій, втрати свідомості, а іноді й загибелі підлітків. Вдихаючи випари, токсикоман не робить нічого протиправного, але під дією цих сполук виникає збуджен­ня, яке може призвести до тих чи інших правопорушень.
Діти та підлітки іноді стають токсикоманами, щоб тим­часово забути про свої проблеми та негаразди або при­вернути увагу вічно зайнятих батьків, іноді - з нудьги та байдикування.
Симптомами токсикоманії можуть бути: запах хімічних речовин з рота або від одягу, скарги на біль у ділянці рота та носа, постійний кашель, відсутність апетиту та втрата маси тіла, порушення координації рухів та плутана мова, пропус­ки уроків та погана поведінка в школі, часті зміни настрою, роздратування та гарячковість, потайливість та брехливість.
З віком, коли дитина стає дорослішою, вона починає розуміти, що вона завдає шкоди своєму здоров'ю, що існує багато інших більш приємних розваг. Проте немало токсикоманів згодом переходить у розряд наркоманів.
Тому при підозрі на токсикоманію щиро поговоріть з ди­тиною про її проблеми та проблеми її друзів, попередьте про небезпеку для здоров'я та обов'язково переконайте звернутися по допомогу до лікаря.


Поддержите likar.uz.ua
Выберите сумму платежа
  грн/месяц

Тегі: