Медикаментозні засоби
Loading

Медикаментозні засоби


Медикаментозні засоби
.
Якщо температура не знижується, медикаментом вибору може бути аспірин. Але він подразнює слизову шлунка, тож доцільніше застосовувати упсарин, таблетка якого містить ацетилсаліцилову кислоту з вітаміном С разом зі спеціальними лужними речовинами, які нейтралізують дію аспірину на слизову оболонку шлунка. Не варто застосовувати аспірин у віці до 15 років, оскільки він може викликати серйозне ускладнення - синдром Рея.
Другим відомим жарознижувальним засобом є парацетамол, який можна застосовувати разом з димедролом, діазоліном, або фервекс, який містить парацетамол, вітамін С та протигістамінний засіб фенірамін. Ефективно діє також ібупрофен, який має ще потужнішу протизапаль­ну та знеболювальну дію. Для зниження температури у дітей застосовують сироп, свічки з парацетамолом, відо­мий імпортний препарат ефералган. Дія його починається через 30-40 хвилин і триває 3-4 години.
випадки підвищення температури на фоні симптомів, відмінних від застудних (інфекційні захворювання, головний біль, отруєння, тепловий та сонячний удар тощо), розглянуті у відповідних розділах.


Поддержите likar.uz.ua
Выберите сумму платежа
  грн/месяц

Тегі: