Здоров'я вашої дитини
Loading

Здоров'я вашої дитини

Народження дитини приносить у сім'ю велику радість, А разом з нею і велику відповідальність за здоров'я та виховання дитини. Цей розділ допоможе виростити дитину здоровою та бадьорою, підкаже, що робити, коли дитина занедужала.


Пілюля сміху:


У пологовому будинку молодому чоловікові виносять трійню. Той чухає потилицю і каже:
- Якщо ви не проти, я візьму середнього.

Про здоров'я дитини потрібно дбати ще задовго до її народження. Адже здоров'я майбутньої дитини закла­дається навіть не в момент зачаття, а ще за декілька місяців до нього. (Докладніше про це читайте у розділі "Вагітність").
Взагалі ж здоров'я людини формується в утробний період та перші три роки життя, а в подальшому медичне втручання, інші засоби можуть лише допомогти зберегти його або зміцнити.
Останнім часом почастішали випадки наркологічної "ломки" у новонароджених, для подолання якої лікарям доводиться застосовувати велику кількість різних медика­ментів, в тому числі і наркотиків. Зрозуміло, що це є наслідком вживання наркотиків батьками.
Ще однією проблемою є паління. Матері, які палять, як­що змогли уникнути викидня, часто народжують дітей пе­редчасно та з недостатнім фізичним розвитком, малою ва­гою. До того ж підвищується загроза смерті дітей у перші місяці життя.
У батьків, які вживали алкоголь при зачатті, та у матерів, які робили це під час вагітності, велика ймовірність народ­ження дитини з різними фізичними та психічними вадами.
Та ось ви подолали всі небезпеки та труднощі, пов'язані з вагітністю, і дали життя новій людині. Що ж потрібно ро­бити, аби дитина виросла здоровою?
Правильна організація вигодовування грудної дитини є головною умовою нормального розвитку, найважливішим засобом підтримання здоров'я малюка. Оптимальна їжа для дитини - грудне молоко. Раннє прикладання новона­родженого до грудей (через декілька годин після народження) благотворно впливає як на малюка (зменшується початкова втрата маси тіла, малюк краще ссе та розви­вається), так і на матір (краще скорочується матка після пологів, покращується лактація).


Поддержите likar.uz.ua
Выберите сумму платежа
  грн/месяц

Тегі: