Відмова від грудей
Loading

Відмова від грудей


Відмова від грудей.

Іноді малюк відмовляється від грудей: кричить, хапає сосок і зразу ж його кидає, а інколи спить та зовсім не бере груди.
Це може залежати як від матері, так і від дитини. Якщо у матері дуже тугі груди, бажано перед годуванням ослаби­ти їх, зцідивши трішки молока. При плоских або втягнутих сосках необхідно запастися терпінням та, підтримуючи груди однією рукою, намагатися якомога глибше ввести сосок в рот малюка; при цьому слід зцідити йому в рот декілька крапель молока. Намагайтеся годувати дитину природним шляхом. Зцідженим молоком годуйте чи накладку використовуйте лише у крайньому разі.
Запах поту, парфумів може відвертати малюка від грудей. Частіше мийтеся, міняйте білизну, не паліть, не їжте часнику, не користуйтеся парфумами із дуже сильним запахом.
Проблеми з годуванням можуть виникати при непра­вильному розвитку в дитини губ та піднебінТня. В таких ви­падках використовуйте спеціальні накладки.
Відмовлятися від грудей дитина може при болю у вухах, нежиті, при переповненому газом кишечнику.
Подивіться уважно, чи немає молочниці. Соски та пус­тушки обов'язково кип'ятіть, зберігайте їх у закритому по­суді, ніколи не облизуйте соски.
Рот дитини не можна нічим протирати. Щоб зменшити природну сухість, потрібно у проміжках між годуваннями давати потроху води або чаю.
При молочниці розведіть 1 чайну ложку соди у склянці води, оберніть палець ватою, змочіть її розчином, промий­те рот малюка, обережно знімаючи наліт.
Бувають просто "ліниві" сосунки. У таких випадках пе­ред годуванням розгуляйте малюка, роздражніть його апетит, вкладаючи сосок у рот та зціджуючи молоко.
Погано ссуть недоношені та ослаблені діти, годувати їх потрібно частіше: 7-8 разів на добу.


Поддержите likar.uz.ua
Выберите сумму платежа
  грн/месяц

Тегі: