Діагностика та лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ)
Loading

Діагностика та лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ)

Про проблему:

Венеричні захворювання на сьогоднішній день є серйозною медико-соціальною проблемою, особливо для осіб молодого і юного віку. І ось чому. Святенницькі розмови про "аморальності" молодого покоління, про поширеність дошлюбних статевих відносин, втрату таких понять як дівоча честь і вірність насправді проблему не вирішують, а заганяють її в глухий кут. Подібні стереотипи виховання не захищають сучасних молодих людей від можливих венеричних проблем, а навпаки, сприяють повній відсутності розуміння того, яким чином можна і потрібно захищатися від підстерігаючих недуг, залишатися здоровими і повними сил, а не розплачуватися в майбутньому за так звані "гріхи молодості" у вигляді безпліддя (не тільки жіночого, але і чоловічого), хронічних простатитів у чоловіків і пов'язаних з ними порушеннями статевої функції, хронічних захворювань які важко піддаються лікуванню внутрішніх статевих органів у жінок.

Серед безлічі засобів, що захищають від зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом (ІПСШ або ЗПСШ), найбільш надійним залишається правильне використання презервативів. Всі інші засоби (різні розчини, креми, таблетки та ін.) вимагають спеціальних навичок при використанні і не так ефективні як презервативи.

Але якщо зараження все ж сталося, то як розпізнати перші симптоми захворювання і як правильно діяти, щоб вирішити проблему в найкоротші терміни?

До ІПСШ (ЗПСШ) відносяться не тільки широко відомі сифіліс та гонорея (трипер), але також хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, гарднерельоз, генітальний герпес, загострені кондиломи, контагіозний молюск, короста, лобкові воші і ряд інших захворювань. Проявляють себе всі перераховані захворювання по-різному. В одних випадках з'являються рясні виділення, що супроводжуються хворобливістю і свербінням, в інших випадках в області зовнішніх статевих органів з'являються виразки, вузлики або "нарости", які часто не турбують хворого, однак можуть бути виявлені самим пацієнтом при ретельному огляді. І, нарешті, інфекція може себе ніяк не проявляти, відразу переходячи в хронічну або приховану форму і даючи про себе знати тільки у вигляді грізних, іноді непоправних ускладнень.

Остання ситуація дуже важлива для розуміння, оскільки в даний час переважають інфекції, які майже ніяк себе не проявляють, але мають серйозні наслідки для здоров'я зараженої людини. Це хламідії, уреаплазми і мікоплазми, що становлять від 30 до 50% серед усіх можливих інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Підсумовуючи вищесказане, позначимо ситуації, при наявності яких необхідний негайний візит до лікаря дерматовенеролога:

--рясні виділення з уретри (у чоловіків), уретри і піхви (у жінок), нерідко супроводжуються неприємними відчуттями, болем, свербінням.
--виявлення в області статевих органів будь-яких ранок, наростів, вузликів і "прищиків", незалежно від того, супроводжуює їх поява будь-які неприємні відчуття (ряд венеричних захворювань протікає абсолютно безсимптомно!).
--незахищений (тобто без презерватива) випадковий статевий контакт з незнайомим або малознайомим партнером, навіть у випадку, якщо відсутні будь-які симптоми або зовнішні прояви хвороби!

Слід пам'ятати про те, що візит до лікаря на ранніх стадіях захворювання в більшості випадків дозволяє швидко і ефективно вирішити проблему, не доводячи ситуацію до розвитку важких ускладнень, крім того,
негайне обстеження і лікування дозволить уникнути зараження близьких і дорогих Вам людей, а також запобігти сімейні конфлікти, сварки і вимушений розрив відносин з коханою людиною.

Медичні лабораторії пропонують Вашій увазі комплексні діагностичні програми обстежень: "Діагностика інфекцій, що передаються статевим шляхом (дослідження зі скрібка методом ПЛР), діагностика інфекцій, що передаються статевим шляхом (дослідження крові)".

Пам'ятайте! Ваше сексуальна та репродуктивна (здатність до дітородіння) здоров'я залежить тільки від Вас, від Вашого розуміння всієї серйозності проблеми венеричних захворювань і як можна більш раннього візиту до досвідченого і знаючого фахівця дерматовенеролога!


Поддержите likar.uz.ua
Выберите сумму платежа
  грн/месяц

Тегі: , ,