Профілактика гонореї у дітей
Loading

Профілактика гонореї у дітей

Для оберігання дітей від захворювання гонореєю необхідно проводити профілактичні заходи в сім'ї, дитячих установах, пологових будинках, своєчасно виявляти вагітних, хворих на гонорею, в жіночих консультаціях.

Профілактика в побуті - діти повинні спати окремо від дорослих, мати індивідуальний горщик, а також індивідуальні губки і рушники.

Профілактика в дитячих установах - персонал повинен прийматися на роботу після попереднього обстеження венерологом і надалі регулярно піддаватися таким же обстеженням. У дітей медичним персоналом повинні оглядатися геніталії перед надходженням і 1 раз в тиждень під час знаходження в дитячому закладі.

Хворих дітей госпіталізують, підозрілі на гонорею діти повинні бути ізольовані і направлені на консультацію до венеролога. Дітей, що у дитячих колективах, повинен оглядати педіатр, а при підозрі на гонорею - венеролог. Діти повинні мати свою білизну, індивідуальні предмети туалету - рушники, мочалки, губки, нічні горщики і спати в окремій постілі.

Підмивання дітей робляють струменем води за допомогою окремого ватного тампона на корнцанзі, ні в якому разі не можна при цьому користуватися загальними мочалками і губками. Для обтирання статевих органів після підмивання застосовують індивідуальні рушники або серветки. Персонал дитячих установ повинен мати окремий туалет. Особи, які хворіли гонореєю, допускаються до роботи з дітьми після закінчення лікування і після 3-місячного обстеження.

Велике значення у профілактиці гонореї має санітарно-профілактична робота серед персоналу і матерів.


Поддержите likar.uz.ua
Выберите сумму платежа
  грн/месяц

Тегі: , ,